NASZE DIETY

2022-07-27T12:11:52+02:00

Plan Keto

1500, 2000, 2500, 3000 kcal

Dieta Ketogeniczna jest to to dieta wysokotłuszczowa, z odpowiednią zawartością białka i niską zawartością węglowodanów prowadząca do wytwarzania ciał ketonowych w organiźmie . Dieta zmusza organizm do spalania tłuszczów, a nie węglowodanów.

2022-07-27T12:15:00+02:00

Plan Optymalny

1200, 1500, 1800, 2100, 2400 kcal

Plan diety zbilansowanej optymalnie pod kątem zdrowego i prawidłowego odżywiania się oraz sprzyjający utracie wagi oraz poprawy zdrowia. Oferta dla każdego kto chce rozpocząć przygodę ze zdrowym i prawidłowym odżywianiem się.

2022-03-18T13:24:56+01:00

Plan Sport

2500, 2800, 3100, 3500 kcal

Plan diety o zwiększonej kaloryczności, przeznaczony dla osób z codzienną aktywnością fizyczną. Dieta zawiera podwyższoną ilość węglowodanów i białka za sprawą dodatkowego posiłku około obiadowego na podwieczorek.

2022-03-18T13:29:27+01:00

Plan Sport Plus

2600, 2900, 3200, 3600 kcal

Plan diety przeznaczony dla osób o intensywnej i codziennej aktywności fizycznej oraz dla osób chcących zwiększyć swoją masę ciała. Posiłki o zwiększonej ilości białek zwierzęcych i węglowodanów za sprawą trzech posiłków około obiadowych.

2022-06-07T10:37:38+02:00

Plan Bez Ryb

1200, 1500, 1800, 2100, 2400 kcal

Plan diety zbilansowanej optymalnie z wykluczeniem wszystkich rodzajów ryb i owoców morza. Dieta przeznaczona dla osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia o raz zdrowo i regularnie odżywiać się.

2022-03-18T13:56:30+01:00

Plan Wege

1200, 1500, 1800, 2100, 2400 kcal

Plan diety wegetariańskiej, zbilansowanej pod kątem zdrowego odżywiania się i niezawierającej mięsa oraz ryb.

Kiedy warto zdecydować się na diety pudełkowe?

Diety pudełkowe to doskonała opcja przede wszystkim dla osób zabieganych z wieloma domowymi obowiązkami na głowie lub zapracowanych, których dni wypełniają powinności zawodowe.

Wiemy, że trudno wówczas o znalezienie czasu na obmyślanie zbilansowanych posiłków, długie godziny spędzone w sklepach spożywczych i korkach do domu, aż w końcu na przygotowywanie smakowitego jedzenia i sprzątanie kuchni. Dzięki cateringowi od Fit-Body możesz codziennie zaoszczędzić wiele godzin, a zaoszczędzony czas spędzić z bliskimi, na rozwijaniu pasji czy odpoczynku.

Więcej

Gotowe posiłki z dostawą pod wskazany adres są również świetnym wyborem dla nielubiących gotować. Diety pudełkowe Fit-Body odznaczają się różnorodnością – bazujemy na świeżych, sezonowych produktach od lokalnych dostawców. Warto podkreślić, że nasze posiłki są maksymalnie różnorodne, w menu znajdziesz m.in: sałatki, makarony, zapiekanki, jogurt z granolą, pieczywo ze smarowidłami czy tradycyjne zestawy obiadowe w zdrowej, smakowitej wersji.

Dieta pudełkowa to dobry pomysł również wówczas, gdy zależy Ci na wyrobieniu zdrowych nawyków żywieniowych. Regularne posiłki oraz zdrowe, zbilansowane jedzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb sprawią, że będziesz mieć więcej energii na co dzień, wzmocnią układ odpornościowy oraz pozwolą zadbać o wymarzoną sylwetkę.

Co nas wyróżnia diety pudełkowe od Fit-Body?

– Bezkompromisowe smaki i różnorodność dań
– Dbałość o jakość użytych produktów i higienę procesu
– Doświadczony zespół kucharzy stale doskonalony dzięki konsultacjom z dietetykami
– Nawet 8 dietetycznych posiłków w codziennej dostawie o określonej porze
– Nowoczesny i ekologiczny system pakowania gwarantujący świeżość
– Opakowania przystosowanie do podgrzewania w kuchni mikrofalowej

Więcej

Jak dbamy o świeżość posiłków w ramach diety pudełkowej?

Przede wszystkim do przygotowania dań używamy sezonowych warzyw i owoców. Dbamy również o krótką obróbkę termiczną żywności tak, by zachować jak najwięcej cennych witamin i minerałów zawartych w produktach.

Kolejnym ważnym krokiem jest opakowanie naszej diety pudełkowej. Każdy posiłek pakujemy szczelnie do pudełek, które możesz bezpiecznie przenosić w torebce, bez obawy, że coś się rozleje i pobrudzi rzeczy osobiste. Dzięki temu jedzenie nie tylko zachowuje soczystość, ale również świetnie sprawdzi się u osób, które lubią jeść na zewnątrz czy potrzebują przetransportować posiłek z domu do pracy lub na uczelnię.

Ostatnim istotnym czynnikiem pozytywnie wpływającym na świeżość naszych dań jest sposób dostawy. Dietę pudełkową dowozimy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Oznacza to, że na każdym etapie produkcyjnym utrzymujemy stałą, niezmienna temperaturę posiłków, co sprawia, że otrzymujesz jedzenie, które smakuje tak dobrze, jak przygotowane przed chwilą w domu.

Dieta pudełkowa od Fit-Body a specjalne wymogi żywieniowe

Warto podkreślić, że dostosowaliśmy ofertę dla różnorodnych preferencji i wymogów żywieniowych – z pewnością znajdziesz plan, który spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy diety pudełkowe dla osób, które nie jedzą mięsa i produktów odzwierzęcych, mamy również zestawy dla alergików, którzy nie tolerują nabiału lub gluteny, a także smakowite plany dietetyczne dla sportowców.

Zależy Ci na zrzuceniu wagi, utrzymaniu jej bądź przybraniu kilku kilogramów? Z cateringiem dietetycznym możesz łatwo osiągnąć swoje cele sylwetkowe. Wystarczy, że obliczysz swoją Całkowitą Przemiane Materii (CPM) i zamówisz zestaw o właściwej kaloryczności.

Gdzie można zamówić naszą dietę pudełkową?

Nasze pyszne, różnorodne i w pełni zbilansowane posiłki dowozimy co rano pod wskazany adres. Możesz skorzystać z naszych usług m.in. w takich miastach jak: Łódź, Kraków, Szczecin, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Już dziś zamów pakiet testowy i otrzymaj dietę pudełkową od Fit-Body – dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

Zamów Pakiet Testowy już od 41 zł

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.