Catering
Dietetyczny
Prudnik

Zamów dietę
przykładowe gotowe posiłki z dieta o niskim indeksie glikemicznym catering

Catering dietetyczny Prudnik

Chcesz odmienić swój sposób żywienia? Zależy Ci na zdrowej, a przy tym smacznej i świeżej diecie? Sprawdź catering dietetyczny FIT-BODY. Dlaczego warto nas wybrać? Zdrowe posiłki. Starannie wyselekcjonowane produkty. Unikalne połączenie smaków. Do wybory aż 11 diet. Do tego unikatowa dieta autorstwa dr Ewy Dąbrowskiej. Jesteś jednym z nielicznych certyfikowanych cateringów przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej. Nasze posiłki dowozimy świeże, ponieważ przygotowujemy w warunkach chłodniczych w specjalnie przygotowanym do tego zakładzie. Diety dostarczamy autochłodniami z zachowaniem ciągu chłodniczego! Obecnie realizujemy dostawy na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego.

Najlepszy catering dietetyczny w Prudniku i prawdopodobnie najsmaczniejszy catering w Polsce!

Każdego dnia poświęcamy swój czas by przygotować dla was smaczne i świeże posiłki. Sekretem naszej kuchni jest nie tylko praca na lokalnych produktach ale przygotowywanie posiłków na świeżo – zaledwie kilka godzin przed dostawą. Dzięki temu otrzymujecie pyszne zestawy z maksymalną ilością składników odżywczych. To jest nasza jakość!  Codziennie rano, przez 7 dni w tygodniu, catering dietetyczny FIT-BODY dostarczy pakiet zbilansowanych posiłków z dokładnym opisem oraz wskazówkami, jak najlepiej będą smakować. Część z nich możesz zjeść na zimno, a część (np. obiad) należy wcześniej odgrzać.  Do wyboru otrzymujesz aż 11 różnych diet, dzięki czemu masz pewność, że wybierzesz posiłki najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Nie jesteś pewien czy będzie Ci smakować? Zamów nasz zestaw testowy cateringu dietetycznego w super cenie!

młoda kobieta zastanawia się co dziś zje ze swoim catering pudelkowy

Dbając o najwyższe standardy jakości

Gotowy zestaw posiłków pakujemy dla Ciebie w elegancką papierową torbę, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie! Smaczny zestaw dań od FIT-BODY na cały dzień to Twoja zdrowa dieta na wyciągnięcie ręki. Już nie musisz martwić się o to, co zrobić na obiad. Teraz to my przygotujemy dla Ciebie zestaw zbilansowanych posiłków na cały dzień, zgodnie z wybranym planem żywieniowym i zasadami zdrowego i prawidłowego odżywiania się. Kup swój czas z Fit-Body.

przykładowe gotowe posiłki z dieta pudełkowa dr dąbrowskiej

Nasi Ambasadorzy
cateringu
dietetycznego
Prudnik

Catering dietetyczny Prudnik tworzymy dla ludzi. Niezwykle ważne jest dla nas docenienie oraz pozytywne opinie, jakie od was otrzymujemy. Wybierając dietę FIT-BODY otrzymujecie pełnowartościowe i zbilansowane posiłki bez tracenia czasu na zakupy, przygotowanie i sprzątanie. Jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania, które przed nami stawiasz. Wybierz catering dietetyczny Prudnik od FIT-BODY.

trzy grafiki ze zdjęciami mężczyzn

CENNIK

Ile kosztuje
plan?

Sprawdź

WYGODNA

Aplikacja mobilna

szara grafika loga Google Play
szara grafika logo App Store

Chcesz zmienić
swój plan?

Jedz co chcesz, sam komponuj swoją dietę!

Dowiedz się więcej
mężczyzna zastanawia się nad zakupem cateringu dietetycznego z dostawą do domu

Dlaczego FitBody?

Wysoka jakość
składników

Różnorodne menu

Atrakcyjne ceny

Wysoka jakość
składników

Różnorodne menu

Atrakcyjne ceny

przykładowe dwa posiłki diety pudelkowej z wyborem

Swoboda wyboru

Program lojalnościowy

Wygodna aplikacja mobilna