Plan

Wegan

1200, 1500, 1800, 2100, 2400 kcal
Zamów dietę
grafika na szarym tle - plan wegan
przykładowy posiłek wegański catering dietetyczny

Plan Wegan

Dieta wegańska pudełkowa to propozycja menu pozbawionego produktów odzwierzęcych. W naszym jadłospisie nie pojawi się zatem mięso (w tym również mięso ryb) i jego pochodne – np. żelatyna czy koszenila, nabiał (sery, mleko, słodycze mleczne) czy jaja.

Plan diety wegańskiej pudełkowej bazuje na 5 podstawowych grupach pokarmowych, takich jak pełne ziarna zbóż, rośliny strączkowe, warzywa, owoce, orzechy i pestki.

Dowiedz się więcej

Zamów teraz Plan Wegan

Zamów dietę
dieta pudełkowa 3 posiłki i torba papierowa

Makroskładniki

Białko

30%

Węglowodany

50%

Tłuszcz

20%
owsianka na słodko - dieta wegańska catering
przygotowane posiłki do dostarczenia - dieta wegańska catering
gotowe posiłki - dieta wegańska catering
przykładowy posiłek - dieta wegańska catering

Plan Wegan, czyli dieta wegańska pudełkowa to kompozycja potraw, z których całkowicie wykluczyliśmy produkty pochodzenia zwierzęcego: mięso, ryby, jaja, mleko i jego przetwory oraz miód.

grafika z marchewka i jabłkiem - plan wegan

W jadłospisie uwzględniliśmy zamienniki nabiału, takie jak jogurty sojowe lub kokosowe, mleczko kokosowe, napoje roślinne z orzechów czy zdrowe słodycze bez wykorzystania mleka.

Dieta składa się z tradycyjnych potraw w roślinnej wersji, m.in. curry, gulaszy, kotletów z warzyw, lazanii czy sycących zup. Każdy nasz plan może zostać wzbogacony o dodatkowe koktajle warzywno-owocowe, świeżo wyciskane soki, granolę z jogurtem czy zdrowe słodycze.

Przykładowe menu

Śniadanie

Toffucznica ze szczypiorkiem, sałatka z pomidorkami cherry, bułka grahamka

II Śniadanie

Smothie owocowe z mlekiem kokosowym

Obiad

Roladka z cukinii faszerowana szpinakiem z toffu, ryż paraboliczny z dzikim w stylu orientalnym, kiszona kapusta z cykorią

Podwieczorek

Krem kukurydziany z popcornem

Kolacja

Sałatka z Quinoa, grillowanym boczniakiem i korzennymi pieczonymi warzywami


Plan Wegan, czyli dieta wegańska pudełkowa to kompozycja potraw, z których całkowicie wykluczyliśmy produkty pochodzenia zwierzęcego: mięso, ryby, jaja, mleko i jego przetwory oraz miód.

W jadłospisie uwzględniliśmy zamienniki nabiału, takie jak jogurty sojowe lub kokosowe, mleczko kokosowe, napoje roślinne z orzechów czy zdrowe słodycze bez wykorzystania mleka. Dieta składa się z tradycyjnych potraw w roślinnej wersji, m.in. curry, gulaszy, kotletów z warzyw, lazanii czy sycących zup. Każdy nasz plan może zostać wzbogacony o dodatkowe koktajle warzywno-owocowe, świeżo wyciskane soki, granolę z jogurtem czy zdrowe słodycze.


Dieta wegańska pudełkowa to program dostosowany do potrzeb osób będących na diecie roślinnej. Jak przy każdym naszym planie nie musisz się martwić o to czy dostarczasz wszystkich niezbędnych składników odżywczych. To my dajemy tę pewność i dbamy o to za Ciebie!

Dietę wegańską pudełkową stworzyliśmy we współpracy z doświadczonymi dietetykami. Białko pochodzące z roślin strączkowych, zdrowe tłuszcze z oliwy z oliwek, orzechów i pestek oraz sycące, energetyczne węglowodany dadzą Ci siłę na cały dzień.

Prawidłowo skomponowane posiłki zapobiegają niedoborom pokarmowym, częstym u osób na źle zbilansowanej diecie roślinnej. Dieta wegańska pudełkowa to gwarancja pełni zdrowia i sił witalnych, doskonały smak i dawka energii.


Dieta wegańska pudełkowa może również służyć osiąganiu celów sylwetkowych, czyli w zależności od potrzeb – redukcją lub rozbudową tkanki tłuszczowo-mięśniowej. Wystarczy, że obliczysz swoją Całkowitą Przemianę Materii (CPM) i od otrzymanego wyniku dodasz lub odejmiesz około 300 kcal dziennie.

Catering dietetyczny to świetna opcja dla osób zabieganych, które nie mają czasu na komponowanie i przygotowywanie odżywczych posiłków na co dzień. Dieta pudełkowa wegańska od Fit-Body jest dostępna w pakiecie testowym w promocyjnej cenie. Złóż pierwsze zamówienie na dietę pudełkową wegańską i przekonaj się, że zdrowe żywienie może być maksymalnie przyjemne i komfortowe.

Dieta z wyborem
menu

Jedz co chcesz, sam komponuj swoją dietę! Wybieraj co chcesz spośród 25 dań !

Dowiedz się więcej
mężczyzna zastanawia się nad dietą pudełkową keto

Dlaczego FitBody?

Wysoka jakość
składników

Różnorodne menu

Atrakcyjne ceny

Wysoka jakość
składników

Różnorodne menu

Atrakcyjne ceny

przykładowe dwa posiłki diety pudelkowej z wyborem

Swoboda wyboru

Program lojalnościowy

Wygodna aplikacja mobilna

KORZYSTNY

Program
lojalnościowy

Sprawdź

WYGODNA

Aplikacja mobilna

Sprawdź
szara grafika loga Google Play
szara grafika logo App Store