przykładowe gotowanie danie z diety pudelkowej z wyborem

Dieta pudełkowa odchudzająca – którą wybrać?

Published On: 3 stycznia, 2022
danie z brokułami z diety wegańskiej catering

Catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi to nie tylko oszczędność ogromu czasu, który musielibyśmy poświęcić na zakupy, gotowanie czy sprzątanie, ale również możliwość zadbania o swoje zdrowie i sylwetkę. Samodzielne układanie planu żywienia, który ma doprowadzić do zrzucenia nadmiaru kilogramów może być żmudne i nieefektywne. Zatem która dieta pudełkowa odchudzająca jest warta uwagi?

Dieta pudełkowa odchudzająca – podstawowe kryteria doboru

Chcąc pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, należy zadbać o ujemny bilans energetyczny. Aby to zrobić, warto wyliczyć swoją podstawową przemianę materii, w tym celu można skorzystać z internetowego kalkulatora dietetycznego.

Żeby schudnąć od swojego całkowitego zapotrzebowania kalorycznego (w skrócie CPM) należy odjąć od 200 do 500 kcal. Dzięki temu tygodniowo powinniśmy tracić od 0,5 do 1 kg masy ciała.

Zastanawiając się nad dietą pudełkową odchudzającą warto również określić swoje preferencje żywieniowe i indywidualne wymagania – np. alergie pokarmowe i nietolerancje. Fit-Body oferuje m.in.:

zielony makaron z dodatkami

Post dr Ewy Dąbrowskiej – dieta pudełkowa dla diabetyków?

Osobną grupę osób na redukcji stanowią pacjenci cukrzycowi, którzy mogą sięgnąć po dietę pudełkową dla diabetyków. Fit-Body jako jeden z nielicznych cateringów w Polsce oferuje plan żywieniowy według założeń dr Ewy Dąbrowskiej. Jadłospis opiera się na warzywach i owocach, głównie w formie surowej, a także daniach pieczonych i pełnych witamin koktajlach.

Warto jednak pamiętać, że dieta pudełkowa dla diabetyków nie jest planem opracowywanym zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Dlatego osoby borykające się z poważnymi problemami zdrowotnymi, powinny skonsultować się z dietetykiem lub swoim lekarzem.

Smakowita dieta pudełkowa odchudzająca od Fit-Body

Starania o prawidłową wagę bywają trudne i zniechęcające, ale dieta pudełkowa odchudzająca może ułatwić to zadanie. Gotowe, skomponowane przez specjalistów posiłki to prosty sposób na zwiększenie energii, poprawę kondycji skóry i włosów oraz więcej czasu na ulubione aktywności.

Dieta pudełkowa odchudzająca – co od nas otrzymasz?

  • gotowe posiłki, które sprawią, że planowanie diety przestanie być Twoim problemem,
  • pomoc w zbilansowaniu diety odchudzającej oraz diet eliminacyjnych, jeśli jesteś alergikiem lub wegetarianinem,
  • smaczne, świeże posiłki przygotowywane z zachowaniem ciągu chłodniczego,
  • możliwość czerpania radości ze zdrowego odżywiania,
  • oszczędność czasu, dotychczas poświęcanego na zakupy spożywcze, gotowanie i sprzątanie po nim.

Nie czekaj, zamów pakiet próbny w promocyjnej cenie już dziś i podaruj sobie zdrowy sposób na utratę kilogramów.