O NAS

FIT-BODY to profesjonalny catering dietetyczny z bezpłatną dostawą pod Twoje drzwi. Znajdziesz u nas unikalne połączenie smaków świata i unikalne produkty połączone w zdrowe i smaczne posiłki. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala na codzienne tworzenie nowych dań o prozdrowotnych właściwościach. Obsługujemy codziennie dziesiątki zadowolonych klientów na terenie największych miast w Polsce oraz w wielu innych mniejszych miejscowościach.

O NASZYM JEDZENIU

Codziennie staramy się aby wasze posiłki były smaczne i świeże. Nasze zestawy zawsze są w 100% naturalne, bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane w nowoczesnym obiekcie spełniającym wszystkie standardy czystej produkcji HCCP. Dani dla Ciebie przygotowujemy ze świeżych i wysokiej jakości składników, a następnie pakujemy do plastikowych lub całkowicie biodegradowalnych, hermetycznie zamkniętych opakowań przystosowanych do odgrzewania w mikrofali – to dodatkowe udogodnienie, które doskonale sprawdza się w praktyce.

Dbając o najwyższe standardy jakości gotowy zestaw posiłków pakujemy dla Ciebie w elegancką papierową torbę. Smaczny zestaw dań na cały dzień to pozytywny zastrzyk energii skomponowany zgodnie z wybranym planem żywieniowym i zasadami zdrowego i prawidłowego odżywiania się.

Z nami nie będziesz się nudzić. Codzienne nowe i inne menu odkryje przed tobą ciągle nowe smaki z całego świata.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Ludzie którzy podzielają opinię że catering dietetyczny Fit-Body to najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma odżywiania. Pełnowartościowe i zbilansowane posiłki bez tracenia czasu na zakupy, przygotowanie i sprzątanie. Kolorowo i różnorodnie na talerzu. Każdego dnia inne menu. Posiłki spożywane o odpowiedniej porze  i zgodnie z założonym planem dietetycznym.

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.