Project Description

Post warzywno-owocowy Dr Dąbrowskiej. Do wyboru posiadamy dwa warianty: 5 posiłków lub 5 posiłków + sok warzywno-owocowy wolno wyciskany. Dodatkowo do każdego zestawu można domówić zakwas z buraka. Zestaw nie przekracza 800kcal według zaleceń Dr Ewy Dąbrowskiej. Dieta oparta jest na warzywach i owocach  głównie surowych, w postaci surówek, koktajli oraz zup warzywnych przyprawianych ziołami oraz warzyw duszonych i pieczonych. Jesteśmy firmą certyfikowaną przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej. Post jest przygotowywany ściśle według określonych procedur.

Post warzywno-owocowy pozwoli ci poznać fenomen diety dr Ewy Dąbrowskiej®. Dzięki postowi staje się realne odwrócenie szeregu przewlekłych chorób cywilizacyjnych, takich jak: cukrzyca typu II, nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca, zakrzepica, zaburzenia lipidowe. Niska kaloryczność postu wiąże się z redukcją tłuszczu, a zwłaszcza niebezpiecznego tłuszczu trzewnego. Post warzywno-owocowy nie jest dietą odchudzającą, jest to przede wszystkim kuracja oczyszczająco-normalizująca. Utrata wagi wiąże się ze spalaniem w głównej mierze tkanki tłuszczowej, a nie mięśni, gdyż taką właściwość ma post – aktywując te same procesy, co dieta ketogeniczna. Dieta ta jest oparta na naturalnych produktach roślinnych, które zawierają tysiące bioaktywnych substancji, w tym: enzymów, polifenoli, mikroelementów, witamin i innych o właściwościach leczniczych, uruchamiających procesy detoksykacji, niwelujących toksyczne wolne rodniki, korzystnie alkalizujących. Jesteśmy jedną z nielicznych firm cateringowych w Polsce posiadającą certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej.

Post Warzywno-owocowy

CENNIK

Zestaw testowy: 45 zł

Ilość posiłków Tydzień 5-7 dni 2 tygodnie 10-14 dni 3 tygodnie 15-21 dni 4 tygodnie 22-28 dni
563 zł62 zł61 zł60 zł
* kaloryczność liczona jest dla zestawu 5 posiłków

Zestaw testowy: 50 zł

Ilość posiłków Tydzień 5-7 dni 2 tygodnie 10-14 dni 3 tygodnie 15-21 dni 4 tygodnie 22-28 dni
571 zł70 zł69 zł68 zł
* kaloryczność liczona jest dla zestawu 5 posiłków

MAKROSKŁADNIKI

  • Kaloryczność: poniżej 800 kcal

  • Ilość posiłków: 5

  • Białko:

  • Węglowodany:

  • Tłuszcz:

PRZYKŁADOWE MENU

  • Śniadanie: Kolorowa sałatka z pieczonymi szparagami, papryką, młodą marchewką, pomidorkami cherry i młodym szczawikiem

  • Drugie śniadanie: Sałata ze śliwką, truskawką i rabarbarem / zakwas z buraka

  • Obiad: Pieczona kapusta pak choi, stek z kalafiora, warzywa grillowane

  • Podwieczorek: Zupa szczawiowa

  • Kolacja: Kalarepa faszerowana boćwinką, kiszona czerwona kapusta, słupki warzyw

FIT-BODY

Twój
Catering
Dietetyczny