CATERING DIETETYCZNY CATERING

Chcesz odmienić swój sposób żywienia? Zależy Ci na zdrowej, a przy tym smacznej i świeżej diecie? Sprawdź catering dietetyczny FIT-BODY. Dlaczego warto nas wybrać? Najzdrowsze posiłki, starannie wyselekcjonowane produkty, unikalne połączenie smaków i aż 9 różnych diet do wyboru. Do tego unikatowa dieta autorstwa dr Ewy Dąbrowskiej. Nasze posiłki dowozimy świeże, ponieważ przygotowujemy je blisko was! Obecnie realizujemy dostawy na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego. Najlepszy catering dietetyczny we Wrocławiu?  Sprawdź nas!

FIT-BODY – CATERING DIETETYCZNY

Każdego dnia poświęcamy swój czas by przygotować dla was smaczne i świeże posiłki. Sekretem naszej kuchni jest nie tylko praca na lokalnych produktach, ale przygotowywanie posiłków na świeżo – zaledwie kilka godzin przed dostawą. Dzięki temu otrzymujecie pyszne zestawy z maksymalną ilością składników odżywczych. To jest nasza jakość!  Codziennie rano, przez 7 dni w tygodniu, catering dietetyczny FIT-BODY dostarczy pakiet zbilansowanych posiłków, z dokładnym opisem, oraz wskazówkami, jak najlepiej będą smakować. Część z nich możesz zjeść na zimno, a część (np. obiad) należy wcześniej odgrzać.  Do wyboru otrzymujesz aż 9 różnych diet, dzięki czemu masz pewność, że wybierzesz posiłki najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Nie jesteś pewien czy będzie Ci smakować? Zamów nasz zestaw testowy cateringu dietetycznego w super cenie!

Dbając o najwyższe standardy jakości – gotowy zestaw posiłków pakujemy dla Ciebie w elegancką papierową torbę, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie! Smaczny zestaw dań od FIT-BODY na cały dzień to Twoja zdrowa dieta na wyciągnięcie ręki. Już nie musisz martwić się o to, co zrobić na obiad. Teraz to my przygotujemy dla Ciebie zestaw zbilansowanych posiłków na cały dzień, zgodnie z wybranym planem żywieniowym i zasadami zdrowego i prawidłowego odżywiania się.

NASI AMBASADORZY

Catering dietetyczny Wrocław tworzymy dla ludzi. Niezwykle ważne jest dla nas docenienie oraz pozytywne opinie, jakie od was otrzymujemy. Wybierając dietę FIT-BODY otrzymujecie pełnowartościowe i zbilansowane posiłki bez tracenia czasu na zakupy, przygotowanie i sprzątanie. Jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania, które przed nami stawiasz. Wybierz catering dietetyczny Wrocław od FIT-BODY.

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

ZAMÓW

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.