Każdego dnia mnóstwo czasu poświęcasz na planowanie posiłków, zakupy spożywcze i stanie przy garach? A co gdybyś już więcej nie musiał tego robić? Fit-Body to catering dietetyczny, który powstał z myślą o uproszczeniu i przyspieszeniu zdrowego jedzenia. Zapewniamy, że będziesz jeść smacznie, maksymalnie odżywczo i zgodnie z Twoimi celami dietetycznymi w formie komfortowej diety pudełkowej. Szczecin korzysta z dostawy pod same drzwi.

Catering dietetyczny Szczecin – aż 10 diet do wyboru

Chcesz jeść zdrowo, a przy tym schudnąć lub przybrać na wadze, ale bez wymyślnych, restrykcyjnych dań? W Fit-Body mamy dla Ciebie 10 możliwości, w formie wygodnej diety pudełkowej. Szczecin stawia na różnorodność i zbilansowanie.

Więcej

Dostępne opcje planów dietetycznych w Szczecinie:

  • plan optymalny – dla osób, które nie stosują specjalnych restrykcji żywieniowych i chcą jeść jak najbardziej różnorodnie,
  • plan sport – to dieta o zwiększonej kaloryczności, dla osób aktywnych fizycznie lub wykonujących na co dzień wymagającą fizycznie pracę,
  • plan sport-plus – to również jadłospis o zwiększonej kaloryczności, dzięki dodatkowym posiłkom w porze lunchu i pod wieczór. Doskonale sprawdzi się u osób, które ćwiczą siłowo i chcą zbudować masę mięśniową,
  • plan keto – dieta ketogeniczna o zwiększonej podaży tłuszczów,
  • post Ewy Dąbrowskiej – Fit-Body jest jednym z nielicznych polskich cateringów, które oferują certyfikowaną dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Menu składa się głównie z surowych owoców i warzyw o kaloryczności nieprzekraczającej 700 kcal,
  • plan bez ryb – dieta pozbawiona ryb i owoców morza,
  • plan wege – dla wegetarian i osób, które nie chcą spożywać mięsa (w tym również ryb) oraz jego pochodnych,
  • plan wegan – dla osób na diecie roślinnej, dieta nie zawiera nabiału, jaj, mięsa i ich przetworów,
  • plan bez glutenu – dla osób, które unikają spożywania białek niektórych zbóż,
  • plan bez laktozy – dla osób, które nie tolerują laktozy.

Gdzie dostarczamy dietę pudełkową? Szczecin i okolice

Świeże składniki od lokalnych dostawców, różnorodność i doskonały smak to tylko niektóre powody, dla których warto postawić na nasz catering dietetyczny. Szczecin i okolice to jeden z obszarów naszych codziennych dostaw. Sprawdź, gdzie jeszcze działamy – smaczną dietę pudełkową zamawiają m.in. klienci z Wrocławia, Krakowa, Katowic, Gdańska czy Poznania.

Sięgnij po catering dietetyczny Szczecin od Fit-Body i osiągaj swoje cele

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą dietę pudełkową? Szczecin stawia na różnorodność i personalizowanie oferty. Sam wybierasz, ile posiłków chcesz jeść w ciągu dnia, a także jaką mają mieć kaloryczność. Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu wagi – warto sięgnąć po jadłospis zgodny z tzw. CPM, czyli Całkowita Przemianą Materii, natomiast osoby, które chcą schudnąć lub przytyć, powinny odpowiednio odjąć lub dodać 200-500 kcal od wskaźnika CPM.

Z Fit-Body zdrowe żywienie zgodne z postanowieniami jest łatwiejsze niż myślisz!

Nasi Ambasadorzy cateringu dietetycznego
Szczecin

Kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na dietę oferowaną przez Fit-Body są rekomendacje ambasadorów. Współpracujemy z osobami, które jak nikt inny wiedzą, jak ważne jest codzienne żywienie, dla zachowania sił i energii na co dzień. Z naszego cateringu dietetycznego Szczecin korzystają zawodowi sportowcy i trenerzy personalni, dołącz do nich i zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.

Wszystkie nasze posiłki z naszych planów dietetycznych są przygotowywane z najwyższą starannością, świeżością i jakością. Dania przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, które pochodzą od lokalnych dostawców. Dieta pudełkowa (Szczecin) to świetny wybór dla każdego, niezależnie czy chcesz stracić lub przybrać na wadze, a może po prostu ją utrzymać – tutaj znajdziesz menu dopasowane do Twoich potrzeb.

Nie jesteś pewien czy warto sięgnąć po catering dietetyczny? Szczecin może skorzystać z testowego zamówienia w promocyjnej cenie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię plan posiłków, a my dostarczymy pakiet pod wskazany adres. Zyskaj czas na przyjemności i zamów zbilansowane, pyszne menu już teraz.