Nie masz czasu na codzienne zakupy spożywcze, obmyślanie menu i przygotowywanie posiłków? A może nie lubisz gotować, ale zależy Ci na pełnowartościowej smakowitej diecie? Właśnie z myślą o takich osobach jak Ty powstał catering dietetyczny Poznań od Fit-Body. Sprawdź, co wyróżnia naszą ofertę.

Dieta pudełkowa Poznań to aż 10 różnorodnych planów

Każdego dnia przygotowujemy dla was smaczne i świeże posiłki. Pracujemy na lokalnych produktach, a same posiłki szykujemy na świeżo – kilka godzin przed dostawą. Codziennie, przez 7 dni w tygodniu, catering dietetyczny (Poznań) Fit-Body dostarczy pakiet zbilansowanych posiłków z dokładnym opisem. Sprawdź dostępne plany cateringu dietetycznego!

Więcej
  • plan optymalny – świeża w pełni zbilansowana dieta dla osób, które lubią różnorodne smaki i nie mają specjalnych wymogów żywieniowych,
  • plan sport – rodzaj diety, który powstał z myślą o klientach z większym zapotrzebowaniem energetycznym,
  • plan sport plus – catering dietetyczny stworzony dla osób, którym zależy na przyroście masy mięśniowej,
  • plan bez ryb – dieta dla osób, które chcą wyeliminować z jadłospisu ryby, owoce morza czy skorupiaki,
  • plan wegan – sycąca, zdrowa dieta pozbawiona mięsa (w tym również mięsa ryb), nabiału, jaj i innych produktów odzwierzęcych,
  • plan wege – dieta pudełkowa dla wegetarian, czyli osób, które zrezygnowały ze spożywania mięsa (w tym również mięsa ryb) i jego przetworów,
  • post warzywno-owocowy Dr Ewy Dąbrowskiej – jesteśmy jednym z nielicznych cateringów, które oferują certyfikowaną dietę według założeń Doktor Ewy Dąbrowskiej. Plan ten składa się z posiłków opartych o niskoskrobiowe warzywa i owoce z małą zawartością cukrów, całodzienne menu nie przekracza 800 kcal,
  • plan Keto – inaczej dieta wysokotłuszczowa lub katogeniczna, od 80 do 90% diety stanowią tłuszcze, a 10-20% białko i węglowodany,
  • plan bez glutenu – dla osób, które nie mogą spożywać niektórych białek zbóż,
  • plan bez laktozy – wartościowa, sycąca dieta dla osoby wykazujących nietolerancję na białka niektórych zbóż.

Czego możesz się spodziewać po naszym cateringu dietetycznym? Poznań stawia na możliwość wyboru, dlatego proponujemy zmienne kaloryczności planów, tak byś mógł z łatwością schudnąć, przytyć bądź utrzymać wymarzoną wagę. Do każdego planu możesz również domówić sycące koktajle z sezonowych warzyw i owoców czy smakowitą chrupiącą granolę z jogurtem.

Gdzie dostarczamy nasz catering dietetyczny? Poznań i okolice

Chcesz zamówić dietę pudełkową? Poznań i okolice to jeden z obszarów naszych działań. Dowozimy nasze zdrowe, pełne smaku posiłki do mieszkańców największych miast w Polsce m.in. Krakowa, Wrocława, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska czy Katowic.

Warto nadmienić, że świeżość dań stawiamy na pierwszy miejscu, dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia troszczymy się o zachowanie ciągu chłodniczego. Co więcej, w pełni pokrywamy koszty dostawy pod drzwi klientów lub inny wskazany adres.

Postaw na Fit-Body – dieta pudełkowa Poznań

Twoje ulubione smaki o idealnie dobranej kaloryczności i pełnym zbilansowaniu w minerały i witaminy pod same drzwi – brzmi jak utopia? Możesz ją spełnić z dietą pudełkową Poznań od Fit-Body. Proponujemy różnorodne plany dietetyczne uwzględniające nietolerancje pokarmowe czy specjalne wymogi energetyczne, dlatego każdy znajdzie idealny rodzaj posiłków dla siebie.

Nasi ambasadorzy cateringu dietetycznego
Poznań

Współpracujemy z najlepszymi, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów. Z naszej diety pudełkowej korzystają utytułowani trenerzy personalni i sportowcy, którym zależy na zdrowej diecie, która zapewnia energię do działania na cały dzień. Wybierz catering dietetyczny Poznań od Fit-Body.

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe, które Ci nie służą, ale nie wiesz od czego zacząć? Na start proponujemy pakiet testowy od Fit-Body. Nasze posiłki dostarczą Ci wszystkich niezbędnych makroelementów, witamin i minerałów, a przy okazji pozwolą osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Już dziś zamów dzień próbny wybranego planu dietetycznego i podaruj sobie przyjemność ze zdrowego odżywiania.