CATERING DIETETYCZNY OPOLE

Catering dietetyczny FIT-BODY to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić swój sposób odżywiania. Najzdrowsze posiłki, starannie wyselekcjonowane produkty i unikalne połączenie smaków. Każdego dnia dostarczamy catering dietetyczny do dziesiątek zadowolonych klientów na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego. Najlepszy catering dietetyczny w Opolu – sprawdź dlaczego!

FIT-BODY – CATERING DIETETYCZNY

Codziennie staramy się aby wasze posiłki były smaczne i świeże. Wszystkie posiłki przygotowywane są na świeżo, tak by nasi Klienci mogli cieszyć się nie tylko zdrowym ,ale także pysznym zestawem cateringu dietetycznego na cały dzień. Codziennie rano otrzymasz pakiet zbilansowanych posiłków, z dokładnym opisem, oraz wskazówkami, jak najlepiej będą smakować. Część z nich możesz zjeść na zimno, a część (np. obiad) należy wcześniej odgrzać np. w kuchence mikrofalowej. Dzięki temu swoje zdrowe menu od FIT-BODY możesz zabrać wszędzie!

Dbając o najwyższe standardy jakości gotowy zestaw posiłków pakujemy dla Ciebie w elegancką papierową torbę. Smaczny zestaw dań na cały dzień to pozytywny zastrzyk energii skomponowany zgodnie z wybranym planem żywieniowym i zasadami zdrowego i prawidłowego odżywiania się.

NASI AMBASADORZY

Catering dietetyczny Opole tworzymy dla ludzi. Niezwykle ważne jest dla nas docenienie oraz pozytywne opinie, jakie otrzymujemy. Wybierając dietę FIT-BODY otrzymujecie pełnowartościowe i zbilansowane posiłki bez tracenia czasu na zakupy, przygotowanie i sprzątanie, a także każdego dnia inne menu.

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

ZAMÓW

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.