Codzienne zakupy spożywcze, planowanie posiłków, gotowanie i sprzątanie kuchni to masa czasu, który możesz spędzić znacznie przyjemniej. Catering Fit Body chętnie wyręczy Cię w żmudnych obowiązkach. Zapewniamy, że będziesz jadł smacznie, odżywczo i zgodnie z Twoim celem dietetycznym, w formie wygodnej diety pudełkowej. Katowice i województwo śląskie to jeden z obszarów naszych dostaw.

Catering dietetyczny Katowice – poznaj nasze diety

Każdy z nas ma inne preferencje, nawyki czy wymagania żywieniowe, dlatego stworzyliśmy 11 różnych planów dietetycznych, w tym unikatową dietę autorstwa dr Ewy Dąbrowskiej. Co znajdzie się w Twoim codziennym menu w ramach diety pudełkowej? Katowice sięgają po nasz catering.

Więcej

Oto dostępne plany:

  • post warzywno-owocowy Dr Ewy Dąbrowskiej – dieta składa się w głównej mierze z surowych, sezonowych i lokalnych warzyw oraz owoców. Warto podkreślić, że jesteśmy jednym z nielicznych cateringów certyfikowanych przez instytut Ewy Dąbrowskiej. Z nami możesz przejść post leczniczy zgodnie z planem,
  • plan optymalny – to opcja idealna dla osób, które nie lubią ograniczeń i chcą jeść maksymalnie różnorodnie. Specjaliści od żywienia z Fit-Body ułożyli dietę, która dostarcza wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, a przy tym świetnie smakuje
  • plan sport – dieta o zwiększonej zawartości białka roślinnego i zwierzęcego, dla osób, które są aktywne lub mają wymagająca fizycznie pracę,
  • plan sport plus – menu, które pomaga szybko rozbudować masę mięśniową
  • plan bez ryb – dla osób, które nie spożywają ryb lub owoców morza,
  • plan wegan – dieta z wykluczeniem nabiału, mięsa, jaj i ich przetworów,
  • plan wege – dieta wykluczająca mięso (również ryby, owoce morza, czy produkty pochodzenia zwierzęcego np. żelatynę, smalec)
  • plan bez glutenu – kolorowe i różnorodne posiłki dla osób nietolerujących białek niektórych zbóż,
  • plan bez laktozy – dieta dla osób nietolerujących laktozy,
  • plan bez glutenu i laktozy – połączenie dwóch powyższych diet.

Gdzie dostarczamy dietę pudełkową? Katowice i aglomeracja śląska

Świeże, najwyższej jakości składniki od lokalnych dostawców to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto postawić na nasz catering dietetyczny. Katowice i konurbacja śląska to obszary naszych dostaw. Sprawdź, gdzie jeszcze można otrzymać smaczną dietę pudełkową z komfortową dostawą pod wskazany adres. Działamy m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Opolu czy Poznaniu.

Sięgnij po catering dietetyczny Katowice od Fit-Body

Catering dietetyczny Katowice stworzyliśmy z myślą o spełnianiu Twoich potrzeb. Wiemy jak trudno o zbilansowane, pełnowartościowe jedzenie w codziennym planie dnia pełnym obowiązków. Zdecyduj się na jeden z naszych planów i wybierz odpowiednią kaloryczność – jeśli chcesz utrzymać obecną wagę postaw na kaloryczność odpowiadającą Twojej całkowitej przemianie materii, natomiast jeśli chcesz schudnąć lub przytyć odpowiednio dodaj lub odejmij do 500 kcal.

Z Fit-Body nie musisz z niczego rezygnować – zyskujesz czas na przyjemności oraz pasje, a przy tym jesz zdrowo i pysznie.

Nasi Ambasadorzy cateringu dietetycznego
Katowice

O jakości naszej oferty świadczą polecenia osób, które wyjątkowo mocno musza przykładać wagę do tego, co na co dzień jedzą – sportowców i trenerów personalnych. Współpracujemy z najlepszymi – Ty też możesz dołączyć do ich grona i zapewnić sobie zdrowie oraz dużo energii na co dzień z cateringiem dietetycznym Katowice Fit-Body.

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zatroszczyć się o zdrowy wygląd oraz energię do działania? Najlepszym sposobem jest zaufanie wiedzy i doświadczeniu specjalistów. Fit-Body współpracuje ze sztabem profesjonalnych dietetyków oraz kucharzy, którzy wiedzą, czego potrzebuje Twój organizm.

Dania z naszej diety pudełkowej Katowice są przygotowywane z niezwykłą jakością, zachowując przy tym najdłuższą świeżość. Każdego dnia dbamy o to, aby posiłki były zdrowe i zbilansowane, a także smaczne. Większość posiłków można spożywać na zimno, natomiast pozostałe wystarczy podgrzać w mikrofalówce przez kilka minut.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo różnorodnych planów dietetycznych. Przekonaj się już teraz i sięgnij po pakiet testowy wybranego cateringu w promocyjnej cenie.