Codziennie mnóstwo czasu spędzasz na zakupach spożywczych, planowaniu posiłków, gotowaniu i sprzątaniu kuchni? Pomożemy Ci uprościć i przyspieszyć zdrowe jedzenie! Fit-Body oferuje aż 10 różnorodnych planów żywieniowych w ramach cateringu dietetycznego. Gdynia i całe trójmiasto to jedne z obszarów naszych dostaw.

Catering dietetyczny Gdynia – 10 najlepiej zbilansowanych planów

Jedzenie to nie tylko wartości odżywcze i odpowiednia proporcja makroskładników, ale przede wszystkim ulubione smaki, przyjemność z poznawania nowych połączeń oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Więcej

W oparciu o te cechy ułożyliśmy aż 10 planów dietetycznych diety pudełkowej. Gdynia i jego mieszkańcy z pewnością znajdą wariant idealnie dostosowany do wymagań:

  1. Plan optymalny – sprawdzi się u osób, które nie maja specjalnych wymogów dietetycznych, ale chcą jeść maksymalnie różnorodnie i smakowicie. Jak każda nasza dieta – plan ten występuje w rozmaitych wariantach kalorycznych, tak abyś mógł łatwo osiągnąć założone cele dietetyczne,
  2. Plan sport – dla osób aktywnych lub tych, którzy wykonują pracę wymagającą fizycznie,
  3. Plan sport plus – dieta wzbogacona o jeden posiłek około obiadowy, jadłospis ułożony tak, by móc w szybkim czasie rozbudować tkankę mięśniową,
  4. Plan Keto – dieta, dla osób, które stosują (lub chciałyby zacząć) dietę ketogeniczna, bogatą w zdrowe tłuszcze ze zmniejszoną podażą węglowodanów oraz białka,
  5. Plan wg dr Ewy Dąbrowskiej – jesteśmy jednym z nielicznych cateringów dietetycznych w Gdynia i całej Polsce, który oferuje certyfikowany post według zaleceń instytutu Ewy Dąbrowskiej. Dieta składa się głównie z potraw opartych na surowych warzywach i owocach,
  6. Plan bez ryb – wiele osób nie lubi ryb i owoców morza, jesteś w tym gronie? To dieta idealna dla Ciebie,
  7. Plan dla wegetarian – ten wariant nie zawiera mięsa oraz jego pochodnych (np. żelatyny czy barwników odzwierzęcych),
  8. Plan dla wegetarian – to pyszna, różnorodna dieta w pełni roślinna dieta, która nie zawiera mięsa, jaj oraz nabiału, a także ich przetworów,
  9. Plan bez glutenu – idealna opcja dla osób, które nie mogą spożywać białek niektórych zbóż,
  10. Plan bez laktozy – zdrowa pyszna dieta wykluczająca nabiał z laktozą.

Gdzie dostarczamy dietę pudełkową? Gdynia i okolice

Świeże, sezonowe produkty od lokalnych dostawców oraz smaczne połączenia smaków, które sprawiają podniebieniu radość to tylko niektóre z powodów, dla których warto zdecydować się na nasz catering dietetyczny. Gdynia i trójmiasto może liczyć na codzienną dostawę pod wskazany adres.

W ramach wybranego pakietu, codziennie rano otrzymasz zestaw posiłków zapakowany w estetyczne, utrzymujące świeżość opakowania. Pudełka można wkładać do mikrofalówki, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.

Warto podkreślić, że Fit-Body dba o zachowanie ciągu chłodniczego – to oznacza, że posiłki na każdym etapie przechowujemy w stałej temperaturze, dzięki czemu zachowujemy maksymalnie dużą ilość witamin i minerałów.

Nasi Ambasadorzy cateringu dietetycznego
Gdynia

Współpracujemy z najlepszymi! Naszą dietę pudełkową wybierają osoby, które jak nikt inny wiedzą, jak ważne są codzienne, zdrowe nawyki żywieniowe. Dołącz do naszych ambasadorów – cenionych trenerów personalnych oraz sportowców i zapewnij sobie codzienny zastrzyk energii pysznymi posiłkami!

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zdrową dietę, to jesteś w dobrym miejscu. Pokażemy Ci, że zdrowe odżywanie może być prostsze niż myślisz! Jeżeli nie masz czasu, aby przygotować zdrowe posiłki – sprawdź catering dietetyczny Gdynia. Znajdziesz u nas aż 11 zbilansowanych diet opracowanych przez doświadczonych dietetyków, w tym autorską dietę dr Ewy Dąbrowskiej, ponieważ jako jedni z nielicznych cateringów posiadamy atest i certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Nasze posiłki są zawsze świeże i gwarantujemy ich wysoką jakość. Więc na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.
Dieta pudełkowa Gdynia to dobra opcja dla osób dbających o zdrowie, które chcą poprawić swoje samopoczucie lub utrzymać formę. Catering dietetyczny Gdynia to zdrowe i zbilansowane posiłki, które przygotowywane są z najlepszych produktów. Pierwszy pakiet możesz otrzymać w promocyjnej cenie.