Chciałbyś więcej czasu poświęcać rodzinie i przyjaciołom, ale wciąż brakuje Ci doby? Wiemy jak wiele godzin zajmuje planowanie i przygotowywanie zbilansowanych posiłków, dlatego chętnie Cię w tym wyręczymy. Postaw na różnorodny, sycący i odżywczy catering dietetyczny. Gdańsk i okolice to jedne z obszarów naszych dostaw. Przekonaj się, że zdrowe odżywianie może być łatwe i jednocześnie poprawiające samopoczucie.

Dieta pudełkowa Gdańsk – sprawdź nasze różnorodne plany żywieniowe

Wszyscy mamy różne upodobania smakowe czy wymogi żywieniowe, dlatego nie sposób stworzyć jednego menu, które trafi w indywidualne gusta. W Fit-Body oferujemy aż 10 odmiennych planów żywieniowych w formie diety pudełkowej. Gdańsk stawia na elastyczny wybór.

Do wyboru zamawiających pozostaje również kaloryczność codziennego pakietu i liczba posiłków. Catering dietetyczny jest więc doskonałym pomysłem, jeśli chcesz schudnąć, przybrać na wadze lub utrzymać obecną wagę, ale zyskać więcej czasu, energii i zdrowia.

Więcej

Jakie diety oferujemy?

  • post warzywno-owocowy Dr Ewy Dąbrowskiej – który składa się głównie z surowych owoców i warzyw o kaloryczności nieprzekraczającej 800 kcal,
  • plan optymalny – dla osób bez specjalnych wymogów dietetycznych, pełen różnorodnych, w pełni zbilansowanych smaków,
  • plan keto – dieta o wysokiej zawartości tłuszczu, która zmusza organizm do spalania tłuszczu, a nie węglowodanów,
  • plan sport – menu o zwiększonej podaży białka, dla osób, które są aktywne fizycznie,
  • plan sport plus – jadłospis, który pomaga szybko rozbudować masę mięśniową,
  • plan bez ryb – dla osób, które nie chcą spożywać ryb i owoców morza,
  • plan wegan – pozbawiony nabiału, mięsa, jajek i wszelkich produktów odzwierzęcych,
  • plan wege – pozbawiony mięsa (w tym również mięsa ryb i przetworów),
  • plan bez glutenu – dla osób, które nie tolerują białek niektórych zbóż,
  • plan bez laktozy – dla osób uczulonych na laktozę.

Gdzie dostarczamy nasz catering dietetyczny? Gdańsk i okolice

Świeże sezonowe potrawy przyrządzone ze składników o lokalnych dostawców to tylko jeden z powodów, dla których warto sięgnąć po nasz catering dietetyczny. Gdańsk i okolice mogą liczyć na dostawę pod same drzwi, z zachowaniem ciągu chłodniczego, a zatem z maksymalną dawką witamin i minerałów naturalnie występujących w produktach spożywczych.

Nasi ambasadorzy cateringu dietetycznego
Gdańsk

Catering dietetyczny Gdańsk stworzyliśmy z myślą o osobach, którym zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, ale nie chcą spędzać długich godzin przy garach. Nasze diety doceniają osoby na co dzień zajmujące się sportem – zawodowi trenerzy personalni i utytułowani sportowcy, którzy najlepiej wiedzą, jaką rolę pełni zdrowa dieta w życiu każdego człowieka. Ty też możesz do nich dołączyć!

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Kamil Miszewski

Trener personalny

Filip Wroński

Gimnastyk, medalista mistrzostw Polski i Europy

Łukasz Dabbachi

Łukasz Dabbachi

Trener personalny

Kamil Miszewski

Trener personalny

Zamów Pakiet Testowy

W Panelu Zamówienia zaznacz Plan Testowy, a otrzymasz wybraną dietę w promocyjnej cenie.

Z nami zmienisz nawyki żywieniowe na zdrowe, jeśli chcesz – schudniesz ale przede wszystkim dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów.

Nie jesteś pewien czy dieta pudełkowa to sposób żywienia, który przypadnie Ci do gustu? Sprawdź catering dietetyczny Gdańsk. Przekonaj się na własnym doświadczeniu. Zamów pakiet testowy w promocyjnej cenie i ciesz się całym dniem smakowitych, zbilansowanych posiłków, które dostarczymy pod wskazany adres.

Do wyboru masz 11 diet, które zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków. W naszej ofercie znajdziesz także unikatową dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Jako jeden z nielicznych cateringów posiadamy atest i certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Posiłki cateringu dietetycznego Gdańsk wyróżniają się świeżością i jakością – tak dbamy o zdrowie każdego klienta.
Dieta pudełkowa Gdańsk to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dbających o zdrowie, ale również dla tych, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie lub utrzymać formę bez zbędnych kłopotów.